Braster pozwala na samodzielne badanie piersi w domowym zaciszu. Powstał z pomocą polskich ośrodków naukowych, które służyły swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w zakresie diagnostyki nowotworów piersi. Przebadany klinicznie* Braster to wyjątkowe połączenie wiedzy ekspertów i technologii, które powstało, aby podarować kobiecie największą wartość - zdrowie i poczucie bezpieczeństwa.
...temu badaniu co 2 lata. Wykonywane jest na czczo, więc ostatni posiłek zjedzmy na 8 godzin przed badaniem. Jeżeli będziemy najedzeni, widoczność narządów będzie słabsza. Pamiętajmy też, że w trakcie badania USG jamy brzusznej, pęcherz powinien być wypełniony moczem. Dlatego przed badaniem wypijmy 2-3 szklanki niesłodzonej herbaty lub niegazowanego płynu. Niewskazane jest też palenie papierosów...
Kobiety, które zachorowały na raka piersi często podkreślają, że w ich najbliższym otoczeniu rzadko poruszano temat badań profilaktycznych. Boimy się o tym rozmawiać, a strach blokuje impuls kontrolny, który bywa kluczowy w ratowaniu życia. Psychoonkolog Adrianna Sobol od lat tłumaczy Polkom, że dbanie o siebie ma status bezcennego nawyku, jest też przejawem troski o tych, których kochamy.
Ruchliwość plemników, ich liczba i budowa to temat, któremu statystyczny Polak poświęca niewiele czasu. Większość mężczyzn zakłada bowiem, że ich nasienie jest w porządku i gdy zdecydują się z partnerką na dziecko, spełni ono swoją rolę bez żadnego problemu. Obawa o jakość plemników pojawia się dopiero wtedy, gdy mimo starań kobieta nie zachodzi w ciążę. Wówczas warto niezwłocznie wykonać badanie nasienia.
Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.